Jdi na obsah Jdi na menu
 


Morgana Ehran

4. 2. 2008

Moje první fanfiction

Jejda… *ozývá se Alzheimer * Asi Good Bye to you od Kačulín (www.kaculin.blog.cz) Nejsem si tím ale jistá, jen vím, že ve mně povídka zanechala dojem. Má spád a pěkný styl. Celkově povídky od Kačulín doporučuji.

Moje první anime

Winter cicada neboli Fuyu no semi. K tomu snad není co dodat, jedno z nejlepších, nekrásnějších a nejsmutnějších yaoi v dějinách anime. Je precizní a grafika i příběh jsou k nezaplacení. Kdo neviděl Winter cicadu, neví co je yaoi!

Moje první manga

Your wings are mine od Aoi Hayashi, překládaná Janikou (http://janika.wz.cz/s/index.php) YWAM je velmi pěkná a dobře se vyvíjející manga, velmi mě zaujala a zamilovala jsem si ji. Rozhodně doporučuji.

Můj první slash (případně shonen-ai nebo yaoi)

První slash? Citová výchova od Blanch (http://prokleta.candita.cz). To snad nemá ani cenu představovat, ale budiž…
Citová výchova se mi nelíbila kvůli páru (RL/SS), jinak je to moc pěkně podaný slash. Já ho četla, aniž bych věděla o co jde a proto se mi to nelíbilo, už kvůli tomu páru. Zpětně se však na povídku dívám mnohem sympatičtěji.
Co se shonen-ai týče, tak první bylo Kyou Kara Maou, což je spíš slashable. KKM je mé nejoblíbenější anime, pro jeho vtip, krásný design, barvitý děj a charismatické postavy. Nebýt jeho délky (78 episod), koukám na něj od večera do rána :).
A yaoi legendární Winter cicada :).

Má první publikovaná povídka

První fanfiction, které jsem napsala, je Po svatbě (najdete na mém blogu – www.morganaehran.blog.cz), což byla původně povídka pro blog Kačulín. Je to z fandomu Harry Pottera a je to velmi kratičká kapitolovka :).

A nakonec – můj pseudonym

Musím říct první větu, která mě na tento dotaz napadne vždy, když je položen: Jó, to je dlouhá historie. Ale budiž, ve zkratce vám vysvětlím jak přišla na svět Morgana Ehran :).
Odjakživa (berte to s rezervou, samozřejmě :)) jsem si vymýšlela nejrůznější příběhy. Jedním z nich byl i příběh dívky, která si vysnila vlastní svět. V něm se jmenovala Morgana Ehran, ve světě lidí byla Klárou F., což je mé pravé jméno. Tudíž jsem to byla já, takže když došlo na vymýšlení nicku, bylo to celkem jasné :). Mimoto je zkratka mé přezdívky ME, což v angličtině znamená já…
Tak už to víte :) .
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář