Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lilithka

7. 2. 2008

Moje první fanfiction

A budeš se bát od Ilwin (Čardy) - http://www.anka.wz.cz/anka/anka.html

Jde o vcelku jednoduchý příběh lásky Remuse a nové postavy - Anny. Anna musela kvůli politickým podmínkám v České republice přestoupit do Bradavické školy. Všem je pro smích, protože je nejenom starší než její vrstevníci, ale má problémy s angličtinou. Začne se přátelit s Poberty...

Moje první anime/yaoi

Ai no Kusabi

Veškeré potřebné poznatky o tomto anime naleznete na
http://www.napoj-lasky.com/view.php?cisloclanku=2007080015

Můj první slash

Zločin a Trest od Ingrid - http://fanfiction2.potterharry.net/viewuser.php?uid=43

Slash Harry/Draco. Profesorka McGonnagalová touží poznat blíž Chlapce-který-přežil. Ten s ní nesouhlasí a brání se. Výkřiky uslyší Draco a Harrymu pomůže. McGonnagalová sice jejich spojenectví nepřežije, ale vzplane mezi nimi jiskřička zájmu. Je pak jen otázkou času, než se zamilují. Důležitou postavu tam hraje i Severus Snape.

Poslední kapitoly naleznete tady:
http://blanch.blog.cz/0608/zlocin-a-trest-51-kapitola-1-2

Má první publikovaná povídka

Trochu od všech citů -
http://fanfiction2.potterharry.net/viewstory.php?sid=10375&warning=Pouze%20pro%20dospělé

Harryho chytil Voldemort a drží ho ve svých žalářích. Oproti všem očekáváním mu společnost dělá Draco Malfoy. Jsou střídavě mučeni nejhroznějšími způsoby, které si dokážou představit, ale v pekle najdou porozumění toho druhého. Když je nakonec osvobodí, milují se. No, ale přijde život a moji lyricko-epickou etudu brzy nahradí.

Můj pseudonym

Za moji přezdívku může učitel ze střední školy. Jednou do hodiny češtiny přinesl povídku o Lilith. První Adamova žena mi učarovala svými vlastnostmi a vymyšlení přezdívky bylo otázkou chvilky. Když se zpětně ptám lidí, kteří mě znají, tvrdí, že mi je Lilith charakterově hodně blízká. Tak nevím, máte se bát? :)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář