Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amater

4. 2. 2008

Moje první fanfiction

- tak to bylo od neznámého autora a jmenovala se Poslední střípek, z anime Inuyasha. Kouzelné dílko, které mně naprosto uchvátilo.

Moje první anime

tak to bude Wedding peach a první stáhnuté je Sukisyo.
Na Wedding peach jsem se dívala na RTL 2 v němčině a rozuměla jsem jen Danke. Je to shou–jo, to znamená, že děvčata se mění v bytosti s magickou silou, aby zachránila svět. V kostce.
Sukisyo mě překvapilo tím, že tam byli jen kluci. Myslím, že to byl první krůček, proč jsem začala psát shonen-ai povídky. Opravdu, ženskou tam neuvidíte a nenechte se splést tvářemi a dlouhými vlasy.
Sukisyo se stahuje přes torrent ze stránek www.isohunt.com. Recenze v angličtině http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2536

Moje první manga

moje nehynoucí láska Loveless. Jediná a poslední. Co k tomu dodat... dokonalost. Je to shonen – ai a je to jak anime, tak manga, která stále vychází. Něco o tom tady napsat? Nechtějte to. Nejde to, popsala bych asi tuny papíru.
Odkaz nemám, kamarádka to odněkud má a nemohu se s ní spojit, ale je to jedna z mang, které se obtížně stahují. Recenze opět na anidb.net


Můj první slash (případně shonen-ai nebo yaoi)

– první? Tak to si už nevzpomínám, ale možná, že i moje vlastní. Jinak povídky z anime pro mě nejsou slash, ale shonen-ai nebo yaoi povídky, fan fiction. I když, jak mi někdo řekl, všechno je to slash. Asi má pravdu, jenže to jsem zjistila nedávno.
První slash? Harry, ale ani kdybyste mě rozkrájeli, neřeknu vám s kým. Je jich tolik...

Má první publikovaná povídka

Sny aneb bizarnosti turnaje a z shonen-ai to byly Zásady. První, s čím jsme začala, byly normální povídky, tedy kluk a holka. Teprve později jsem začala psát kluk a kluk, a proč? Sázka. Jen mi kamarádky nechtěly věřit, že napíšu: „Miluji tě Inuyasho“.... „Miluji tě Sesshoumaru.“ A už to jelo.

A nakonec – můj pseudonym

Můj nick je Amater. Proč? Protože když jsem začínala, připadala jsem si po všech stránkách jako naprostý amatér. První stránky, první povídky. Mně se ten nick líbí a zůstávám u něj.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Loveless

(Arisawa, 30. 1. 2010 16:56)

aktualizovaná manga Loveless....http://www.onemanga.com/Loveless/
ale předpokládám, že už to dávno od někoho máš :)